Całodobowe numery telefonów: 54 231 51 97, 600 454 313

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe   ul. Okrężna 9
25 lat w branży   Zapewniamy godną i profesjonalną obsługę pogrzebu

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe
ul. Okrężna 9

25 lat w branży
Zapewniamy profesjonalną obsługę pogrzebu

kwiaty_naglowek.png

O firmie

Zakład Pogrzebowy "Memento Mori" powstał 20 września 2001r. Jego właścicielem jest Sebastian Dramczyk, związany z branżą od 1992r., przedsiębiorca pogrzebowy, specjalista tanatolog, tanatopraktor Francuskiego Instytutu Tanatopraksji w Paryżu.

Pierwszą siedzibą firmy był obiekt przy ul. P.O.W. we Włocławku. Początek był bardzo trudny, ale dzięki wytężonej pracy i ogromnym staraniom firma powoli nabierała zaufania wśród klientów, a najlepszą reklamą była tzw. reklama pantoflowa.

Podstawowym naszym założeniem była wysoka jakość i szeroki zakres usług.

Dynamiczny rozwój firmy przypadł na lata 2004/2005, kiedy pod szyldem "Memento Mori" powstał nowy kompleks pogrzebowy we Włocławku przy ul. Okrężnej 9. Stał się on główną siedzibą firmy. Obecnie zakład posiada nowoczesną chłodnię, spełniającą wymogi Unii Europejskiej. Posiadamy również pomieszczenie wyposażone w wysokiej jakości sprzęt medyczny, przystosowany do profesjonalnego przygotowania ciała do pochówku i wykonywania bardziej skomplikowanych zabiegów (tanatopraksji i rekonstrukcji powypadkowej ciała). Ogromnym atrybutem naszej firmy jest posiadanie także kaplicy przedpogrzebowej, gdzie w atmosferze skupienia i zadumy rodzina może pożegnać się ze zmarłą osobą.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą z długoletnim stażem pracy w branży, która swoją wiedzą i umiejętnościami godnie reprezentuje firmę, aby ceremonia pogrzebowa we Włocławku i okolicach była na najwyższym poziomie.

Jeżeli spotkało Cię nieszczęście, jeżeli zmarła bliska Ci osoba,
pomożemy Ją godnie pożegnać.

Dzięki dobrej opinii i wysokiemu profesjonalizmowi, firma "Memento Mori" stała się wiodącą na rynku firmą realizującą usługi pogrzebowe we Włocławku.